Isadepäeva tähistamine

Reedel, 7. novembril 2014 tähistasime isadepäeva. Õpilased andsid meeleoluka kontserdi peole tulnud isadele, emadele, vanavanematele, sugulastele ja tuttavatele.

Eeskava sai mitmekesine – oli meeleolukat laulu, pillimängu, luuletuse lugemist, näitemängu, võimlemiskava ja püramiidide esitamist. Seda kõike sidusid tervikuks õhtujuhid 2. klassist – Adeele ja Karl-Markus. Kontserdi lõppedes oli võimalus  ühises mängusõõris Ulvi Põllu kaasabil mõned vanad laulumängud meelde tuletada ja läbi mängida. Samuti oli sel õhtul avatud heategevuslik kohvik, mille tulu läheb koolimajja trepitõstuki paigaldamiseks. Aitäh kõigile  juhendajatele, abistajatele ja külalistele, sest ilma Teieta poleks meie peoõhtu nii mõnusalt kulgenud! Suur tänu ka kõigile, kes kohviku tarbeks küpsetasid ja kohvikus toimetasid!

Huvijuht Reet Laht