Jõulud koolis

Kolmapäev, 22. detsember oli kooliperele toimekas – osaleti töötubades, söödi pidulikku jõululõunat ja pidutseti vahval jõulupeol.
Hommikused tegevused algasid erinevates töötubades, kus sai laulda, pilli mängida, meisterdada, jõululugusid jutustada, ringmänge mängida ja seltskonnatantse tantsida. Vahepeal istuti ühisesse pidulauda, et keha kinnitada kokatädide maitsvate toitudega.
Päeva oodatuim osa oli muidugi jõulupidu. Jõuluvanale esitati töötubades tehtut-õpitut ja sellega sai ka oma kingikotid lunastatud. Aeg möödus kiiresti ja oligi aeg kaaslastele kauneid jõulupühi soovida ning koolivaheajale minna!
Suur tänu ja sügav kummardus kõigile töötubade juhendajatele – Liise Kukk, Urve Vakker, Karin Pulk, Meiri Hoogand, Mari Lepik, Aili Salong, Maret Metsmaa, Janno Tuulik, Ulvi Põld, Sirje Lulla, Regiina Allik. Teie meisterlik juhendamine pakkus lastele palju rõõmu ja tegutsemislusti! Tänusõnad kuuluvad ka kõigile töötubades olnud abilistele. Pikk pai ja tänusõnad ka meie ägedale Jõuluvanale, kes lastega koos tantsu lõi, vahvaid mõistatusi esitas ja oli muidu muhe mees!

Reet Laht
huvijuht