Koolipere pidas sünnipäeva

Lümanda Põhikoolis oli täna pidupäev. Meie kool tähistas uut aastanumbrit ning sai juba lausa 126-aastaseks! Aastanumbrilt küll väärikas, ent hingelt noor. ?
Hommik algas meil kõigil musikaalselt. Tartust oli kohale sõitnud ansambel Äge Brass, mille liikmed ühendasid loominguliselt omavahel muusikaajaloo ning pillide tutvustamise. Lõbus, hariv ning meelelahutuslik – imeline algus ning kooslus tänasesse pidupäeva. Aitäh Alari Piispea (susafon, löökpillid), Karl Laanekask (bandžo, cabasa) ja Tanel Aavakivi (trompet, eufoonium)! ?
Päeva lõpus võtsid lapsed omavahel mõõtu kooliga seotud isikute ja ajaloo tundmises.
Palju õnne, Lümanda Põhikool!