Jõulukuu toimetused

Koolipere detsembrikuu oli täis toredaid jõulutoimetusi. Õpetajate Külli Lindau, Sirje Lulla ja Kristina Tiitsoni abiga küpsetati ning kaunistati piparkooke. Kõik klassid ja kooli kunstistendid said kaunistatud jõululiselt. Traditsiooniliselt tõi koolimajja kuused ja ehtis need 9. klass. 13. detsembril välja kuulutatud jõulurahu hommikul saidki fuajeesse üles seatud imeilusal kuusel süüdatud tuled ning direktor Liia Raun soovis kooliperele rahulikke jõulupühi. Samal õhtul toimus heategevuskontsert, kus esines pereansambel Unised Uitajad ning õpilased Kärt Tiitson ja Vanessa Vihman müüsid õpilaste loovuspäeval valmistatud käsitööd. Mudilaskoor ja õpetajate ansambel Talvike viisid lauludega jõulurõõmu Kihelkonna Hooldekodusse, Karala külamajja ja Lümanda Majja seenioride jõulupeole (pildil).  Jõulukuu kulminatsiooniks sai koolipere jõuluõhtu 19. detsembril. Jõuluvanale esitasid vahvaid lugusid kõik klassid ja ka õpetajad. Oli laulu, tantsu, näidendeid, jõululugusid. Kingid jagatud, saatsid õpetajad oma tublid õpilased väljateenitud jõulupuhkusele.

Aitäh kõigile tublidele toimetajatele!
Kaunist jõuluaega ja teguderohket uut aastat!

Huvijuht Reet Laht