Saalijalgpalli aastalõputurniir

Juba 25. korda toimus Tallinnas aastalõputurniir saalijalgpallis. Ka Lümanda võistkonnad on sellest aastate jooksul osa võtnud. 17. detsembril toimunud maakoolide turniiril võistles edukalt ka meie kooli võistkond. Alagrupis saavutati võidud Alatskivi, Vändra ja Abja koolide üle. Alla jäädi vaid Ülenurme Gümnaasiumile. Poolfinaalis tuli vastu võtta kaotus Laagri Koolilt. III-IV koha mängus oli võistlus väga tasavägine, kuid lõpu eel suutis Oru Kool üllatada veel ühe väravaga. Lümandale teist aastat järjest nagu mullu tüdrukutelgi – 4. koht. Turniiri võitis Ülenurme Laagri Kooli ees. Kokku osales sel aastal 10 kooli, toimus 24 mängu ja väravaid lõid 47 mängijat. Lümanda võistkonnas lõid kaasa Victoria Vihman, Kaili Lilles, Helina Tarkmeel, Mark Lonks, Rando Tarkmeel, Joosep Lonks, Juhan Tuulik ja Gert Lonks. Joosep saavutas väravalööjate edetabelis viie tabamusega 3.-8. koha. Rando lõi kolm, Gert ja Kaili kumbki ühe tabamuse.

Õpetaja Urve Vakker