Jõulupidu

Neljapäeval, 21. detsembril toimus koolis jõulupidu. Üritus algas ühise piduliku lõunasöögiga, kus kaunilt kaetud pika laua taga sai proovida kokatädide Kati ja Triinu poolt valmistatud maitsvaid toite. Kõhud täis, suunduti kooli saali, et alustada peoga. Lühikese ootamise järel saabus meile ka Jõuluvana. Peo alguses toimus väike kontsert, kus esinesid mudilaskoor, pillirühm, Minu Tantsukooli tantsijad ja rahvatantsurühm. Seejärel oli Jõuluvanal aeg kingikotte jagama hakata. Traditsioonide kohaselt olid klasside etteasted mitmekesised ning põhjalikult ette valmistatud. Oli näidendeid, võimlemiskavasid, laulu, tantsu. Kõikide esinemisi vaadati huviga ja elati kaaslastele rõõmsalt kaasa. Jõuluvana kiitis tublisid lapsi ja kõik said omad kingikotid lunastatud. Poolteist tundi erinevaid etteasteid möödus linnutiivul ja Jõuluvana kiirustas juba järgmiste laste juurde. Meie kooli jõulupidu jätkus klassides kingituste jagamisega ning peo lõpetuseks peeti maha üks korralik koolidisko. Aitäh kõigile toredatele peolistele!

Huvijuht Reet Laht