Jõulupidu koolis

Reedel, 20. detsembril 2013 toimus koolis veerandilõpu projektipäev. Algas see hommikul jõulupeoga kooli saalis, kus meid külastas jõuluvana.

Oma kingipakkide lunastamiseks esitasid kõik klassikollektiivid hästi ettevalmistatud esinemiskavu, mis kaasõpilaste poolt tugeva aplausiga heaks kiideti. Oli väga eriilmelisi etteasteid – näidendeid, luulekavu, telesaadete paroodiaid jmt. Oma kingikoti lunastamisega ei jäänud jänni ka õpetajad!

Päeva teine pool kuulus veerandilõpu pidulikule aktusele. Tunnustati häid ja väga häid õppureid. Samuti õpilasi, kes oma kooli erinevatel konkurssidel, võistlustel olid edukalt esindanud. Aktuse lõppedes suundus kogu koolipere ja meie selle päeva külalised ühiselt pidulikule lõunasöögile.