Kaitse end ja aita teist

30.-31. mail toimus Torgus ohutuslaager “Kaitse end ja aita teist”, millest võttis osa 11 kooli 14 võistkonda. Võistluste käigus tuli näidata oma teadmisi-oskusi esmaabis, tuleohutuses, liiklusohutuses, pommiohutuses, raudteeohutuses ning teha meeskonnatööd. Lümanda kooli võistkonnal õnnestus neil võistlustel saavutada 1. koht. Nüüd sõidetakse 7.-8. juunil Saare maakonda esindama vabariiklikule KEAT-i võistlusele Jõgevamaale Palamusele. Võidukasse võistkonda kuulusid Liisu Lilles, Liise Lindau, Kristi Tuuling, Victoria Vihman, Kaarel Gustav Käbin, Mark Lonks, Gert Lonks, Rando Tarkmeel ning Kerli Malm. Õpilaste ettevalmistusele aitasid kaasa kooli medõde Tiiu Tulk, noorsoopolitseinik Minna Raun, päästeametist Madis Laid. Aitäh neile!

Õpetaja Tiina Niit