Karneval

20. novembril kogunes koolimaja saali hulk kirevaid raamatutegelasi, kes olid välja astunud Andrus Kivirähki raamatutest. Kuna kirjanik tähistas augustis oma 50. juubelit, siis oli tänavune karnevalgi pühendatud just tema loomingule. Karnevalil osalesid 1.-5. klassi õpilased, kes proua Tähekese juhtimisel laulsid, tantsisid ja mängisid lõbusaid mänge. Tänu klasside etteastetele said Kivirähki raamatud ja seal elavad tegelased meile veelgi rohkem tuttavaks. Õpilased valisid ka kõige toredamad kostüümid – selle au pälvisid Mia ja Tõnis 5. klassist. Suur aitäh lastevanematele, kes aitasid lapsi kostüümidega! Ja suur tänu õpetaja Maret Metsmaale, kes mängis proua Tähekese rolli ning aitas kogu karnevali lõbusaks tervikuks siduda!

Õpetaja Kairit Kiisla