Kassikäpa talus põrisesid punnvõrrid!

16. aprillil kogunesid Leedri külas Kassikäpa talus motohuvilised, et osaleda punnvõrride ja ATV-de vigursõidu võistlusel. Ettevõtmine sai teoks tänu Lümanda kooli õpilaste Kennet Pokki ja Hendri Lindau loovtööle, mille kaitsmine toimub juba sel kevadel.

Võistluses osales kokku 11 võistlejat, kusjuures kõige noorem oli 4-aastane. Võistlejatel tuli aja peale läbida erinevad rajaelemendid nagu slaalom, kiik, rõnga võtmine-panemine ja topelt kaheksad. Kokku oli igal võistlejal neli katset. Kui esimestel katsetel toimus nö rajaga tutvumine siis edasi muutusid võistlejad aina kindlamaks ja kiiremaks. Võistluse lõppedes jagus auhindu nii võistlejatele kui ka pealtvaatajatele.

Aitäh kogu võistluse korraldajatiimile ja suur tänu peakohtunikule, kelleks oli Kassikäpa talu peremees Armin Pokk. Oli igati mõnus ja meeldejääv võistlus ning loodetavasti kohtume taas juba järgmisel aastal.

PILDID: https://photos.app.goo.gl/Ge6Q4anSwaXucR7P8

Vaatleja ja võistleja