Kergejõustiku mitmevõistluse meistrivõistlused

24. mail toimusid Kuressaares linnastaadionil Saare maakonna põhikoolide kergejõustiku mitmevõistluse meistrivõistlused. Uudse koha kõrval, oli uudseks ka gümnaasiumite kaasa löömine, küll eraldi arvestuses. Põhikoolide arvestuses osalesid viie kooli õpilased. Tüdrukutest saavutas Helina Tarkmeel kokkuvõttes 3. koha, Mustjala ja Valjala tüdrukute järel. Eriti hästi tuli välja viimane ala, 600 m jooks, kus tuli kindel alavõit ja kopsakas punktisaak. Marii Silts ja Victoria Vihman olid kokkuvõttes vastavalt 7. ja 8. kohal. Kahe parema punktisumma liitmisel saavutasid tüdrukud koolide arvestuses 3. koha. Noormehi oli konkurentsis 11 ja meie kooli esindasid Gert Lonks ja Rando Tarkmeel. Koolide arvestuses kokku 4. koht. Võitis Kuressaare Vanalinna Kool Mustjala ja Valjala ees. Tänud õpetaja ja lapsevanem Terje Kaskmäele, kes õpilasi võistlustel juhendas.

Õpetaja Urve Vakker