Koolisisesed spordivõistlused

Seoses uue koolivaheajaga mai alguses toimusid kõik kolm koolisisest võistlust pärast seda. Kokkuvõtted on tehtud jooksudes (500 ja 1000 m), osava jalgpalluri konkursil (4 ala) ja kevadisel spordipäeval selgusid kooli kergejõustiku mitmevõistluse meistrid.

Jooksudes reastuvad õpilased aegade põhjal, st nii sügise kui ka kevade jooksude aegade kogusummas selguvad kooli karikavõitjad. Võitjad pärjatakse tiitliga “Parim jooksja õppeaastal”. Selle aasta võitjad oma vanuserühmades olid Mia Maastik, Tõnis Reitalu, Helina Tarkmeel, Joosep Lonks, Eva Ratas ja Kristo Ninn. 2.-3. kohale tulid järgmised õpilased: Tuulika Väli, Elis Ignatovitš, Artur Teller, Eke Tarkin, Kaili Lilles, Maria Õunap, Juhan Tuulik, Karl Priido Hoogand, Liisu Lilles, Victoria Vihman, Mark Lonks ja Rando Tarkmeel.

Osavas jalgpalluris selgusid parimad nelja ala kohapunktide alusel. 2008. aastal alguse saanud võistluse võitjate tabelisse tuli rida parandusi, tipptulemusi. 1.-3. klassi poiste hulgas oli slaalomis ja „pilvekalöömises” rekordimeheks Artur Teller, talle ka üldvõit. Järgnesid Eke Tarkin ja Sander Kallas. Noorimatest tüdrukutest võitis Elis Ignatovitš, järgnesid Maarja Rebeca Luhtaru ja Mia Maastik. 4.-6. klassi poiste hulgas võitis Joosep Lonks kõik neli ala. 2.-3. kohale tulid Juhan Tuulik ja Kusti Väli. Tüdrukute hulgas oli väga tihe konkurents. Rekordid tegid Marii Silts „pilvekas” ja Helina Tarkmeel žonglöörimises, neile kokkuvõttes 3. ja 2. koht. Üldvõidu napsas hoopis stabiilselt võistelnud Kaili Lilles. Vanimate noormeeste kiireim slaalomist ja uue rekordi omanik oli Mark Lonks, talle kokkuvõttes 1.-2. koha jagamine koos venna Gerdiga. Kolmandaks tuli Kristo Ninn. Kuigi vanemate tüdrukute seas jäid rekordid püsima, siis osavaima tiitli pälvis kõigi alavõitudega Victoria Vihman, kellele järgnesid Liisu Lilles ja Eva Ratas.

Kergejõustiku meistrivõistlusted toimusid 15. ja 16. mail.

1.-3. klassi arvestuses tulid kooli meistriks Tuulika Väli ja Artur Teller. Hõbedale ja pronksile võistlesid end Elis Ignatovitš, Mia Maastik ja poistest Alari Jõeäär ning Tõnis Reitalu. Kõige tasavägisem võistlus toimus 4.-6. klassi poiste hulgas, lõpptulemuses sai määravaks Juhan Tuuliku parem tagajärg kõrgushüppes (teised alad võrdsed või ühe punktine vahe), talle meistritiitel. Järgnesid Joosep Lonks (kaotas Juhanile vaid kolme punktiga) ja Eerik Raud. Selle vanuserühma tüdrukutest võitis Helina Tarkmeel, Kaili Lillese ja Marii Siltsi ees. Tüdrukute vanemas rühmas reastuti järgmiselt: Liisu Lilles, Victoria Vihman, Eva Ratas ning noormehed Kristo Ninn, Markus Melnik ja Mark Lonks.

Selle aasta võistlused on saanud ajalooks. Suur tänu ka kõigile õpetajatele-kohtunikele.