Maastikujooksu meistrivõistlused

23. mail toimusid traditsioonilises kohas Kärla koolimaja ümbruses ja traditsioonilistel distantsidel maakonna meistrivõistlused maastikujooksus. Tavapärasest erinevalt toimus jooks aprilli lõpu asemel mai lõpus ja osalejaid oli 13 koolist. Vanuserühmades oli jooksjaid harjumuspärasest veidi vähem (10-25). Meie kool oli esindatud kolmes vanuserühmas seitsme õpilasega. C klassis tuli 1000 m distantsil pronksmedalile 6. klassi õpilane Helina Tarkmeel. Väga tublid olid esmakordselt osalenud Mia Maastik (2. kl) ja Tuulika Väli (3. kl), 650 m jooksus oma rühmas vastavalt 6. ja 7. koht. Ka juba kogenud jooksumehed Rando Tarkmeel (7. kl) ja Joosep Lonks (6. kl) tulid kümne hulka, 7. ja 8. kohale. Poiste D klassis oli suurim grupp võistlejaid (kokku 28). Artur Teller (3. kl) ja Karl Priido Hoogand (4. kl) jooksid end teise kümnesse. Õpilasi sõidutas ja juhendas kohapeal Ain Rand. Aitäh kõigile tublidele osalejatele!

Õpetaja Urve Vakker