Kohtumine Urmas Viilmaga

Kolmapäeval, 23. mail külastas meie kooli EELK peapiiskop Urmas Viilma. Tema külaskäik sai teoks tänu Kihelkonna koguduse õpetaja Rene Reinsoole. Kohtudes kooliperega rääkis Viilma kristlikest koolidest Eesti haridusmaastikul, peapiiskopi argipäevast, oma tööülesannetest, hobidest jm. Koolipere esitas hulganisti küsimusi, mis kõik said toredasti ja sisukalt vastatud. Viilma pidas märkimisväärseks, et meie kooli ja Kihelkonna kiriku vaheline 27 aasta pikkune koostöö pühapäevakooli ja suvelaagri korraldamise näol on Eestis ilmselt ainulaadne. Selle eest täname pühapäevakooli õpetajat Ülle Reinsood. Peapiiskop andis koolile üle Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku tänukirja pikaajalise ja väga hea koostöö eest EELK Kihelkonna Mihkli kogudusega laste kristlikul kasvatamisel. „Kes rohkesti külvab, see ka lõikab rohkesti” (2 Korintlastele 9:6).

Õppealajuhataja Kairit Kiisla