Kevadised võistlused koolis

Jooksukrossis karikavõitjad selgunud

Sügisel ja kevadel selgitame koolis välja kiiremad keskmaajooksjad ja väledamad saavad teistkordselt karika tiitliga „parim jooksja”. Arvesse lähevad kooli jooksukrossitulemused nii sügisel kui ka kevadel. Distantsideks on 500 ja 1000 ning ka sügisene läbi Lümanda jooks (1300 m). Kokku läbitakse seega 4,3 km. Kevadkrossi jooksudes olid parimad ning ka kokkuvõttes parimad, karikavõitjad: Tõnis Reitalu, Friida Põld, Helina Tarkmeel, Rando Tarkmeel, Kristo Ninn ja Eva Ratas. Kevadjooksude kokkuvõttes järgnesid võitjaile: Karl Priido Hoogand, Hendri Lindau, Tuulika Väli, Mia Maastik, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Mark Lonks, Joosep Lonks, Sander Lonks, Markus Melnik, Kerli Kask ja Edith Ly Lindau. 2004. aastal jooksis Läbi Lümanda 1,3 km Kaarel Mai 4.07,7. Sügisel läbis raja Rando Tarkmeel täpselt sama ajaga ja kordas seega oma vanuserühma rekordit.

Kooli kevadine kergejõustiku meistrivõistlus

Kooli kergejõustiku mitmevõistlus toimus maikuu keskpaigas, 15. mail. Nädal enne võttis kogu koolipere mõõtu kõrgushüppes. Sellele lisandusid 30/60 ja 600/800, palliviske, kaugushüppe ja vanemas rühmas ka kuulitõuke tulemused. Punktitabeli alusel selgusid mitmevõistluse parimad ja kooli meistrivõistluste medalivõitjad kergejõustikus. Võrdsete lõpppunktide korral, selgitas parima koha parem aeg mitmevõistluse viimasel alal st 300, 600 või 800 m jooksus. Aasta kergejõustiku tulemuste alusel tegid oma klasside edetabelitesse enim muudatusi Rando Tarkmeel (5 parandust), Helina Tarkmeel (7), Kaili Lilles (5), Eva Ratas (5), Kerli Kask (4), Mark Lonks (4) ja Artur Teller (4 alal). Absoluutedetabel täienes 4 isiku võrra, 60 m Lauri Trumann 6. koht (7,5) ja Eva Ratas 4. – 5. koht (8,5). Kõrgushüppes Helina Tarkmeel ja Kerli Kask 1.30, selle tulemusega jagavad nad 8.-24.kohta. Kokku tegid II-IX klasside 7 poissi 19 ja 16 tüdrukut 41 edetabelite erinevate alade parandust.

Kevadspordipäeva medalivõitjad on:
1. – 3. klass