Kevadlaat ja jäljendusvaadend

Neljapäev, 6. aprill toimus koolis kaks toredat ettevõtmist.

Hommikul oli Lümanda Maja fuajees kevadlaat, kus erinevad müüjad pakkusid maitsvaid küpsetisi, kaunist käsitööd jmt. Saalis oli võimalik lasta endale näomaalinguid teha, võtta osa lõbusatest võistlusmängudest ja sõpruskonnaga laada fotot teha. Loomulikult oli olemas ka laadaloterii, mille tulu läks seekord projektile “Minu unistuste päev” ja MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule. Aitäh kõigile ostjatele, müüjatele ja annetajatele!

Lõunast alates oli koolimaja siginat-saginat ja veidralt kostümeeritud tegelasi täis. Nimelt toimus jäjlendusvaadend, mis oli paar aastat pausil olnud tänu koroonale. Kõik klassid olid toredad etteasted valinud ja need ka hoolikalt ette valmistanud. Tund mõnusat vaatamist kulus kiiresti. Žürii otsusel läheb meie kooli maakondlikule jäljendusvaadendile  esindama 2. klass ja 7. klass.

Aitäh kõigile tegijatele! Oli üks ütlemata mõnus pärastlõuna!

Reet Laht
huvijuht