Koidulauliku valgel

4. detsembril toimus Kuressaare Gümnaasiumis etlemiskonkurss “Koidulauliku valgel”. Detsember on Lydia Koidula sünnipäevakuu. Seda tähistatakse Koidula loomingu esitamisega konkurssidel üle Eesti. Kaasautoriks, kelle loomingut samuti esitati, oli sel korral Karl Martin Sinijärv. Koidula konkursi Grand Prix võitjad esindavad maakonda vabariiklikul konkursil Pärnus. Tänavune võistlus toimus juba 23. korda.
Meie kooli esindas neli õpilast. Õpetaja Pille Jõgi juhendamisel osalesid Elis Ignatovitš (5. kl), Teele Tarkmees (5. kl) ja Karl Markus Kallas (7. kl) ning õpetaja Anneli Saarela juhendamisel osales Friida Põld (6. kl). Oma vanuseastmes pälvis Karl Markus Kallas eripreemia ning Friida Põld laureaaditiitli. Palju õnne tublidele etlejatele ja juhendajatele!