Kolm päikeselist päeva külalistega Austriast

3.-5. juunini võõrustasime Erasmus+ õpirändele tulnud õpilasi ja õpetajaid ÖKO-Mittelschulest Austriast.

Kümne 8. klassi õpilase ja neid saatnud kolme õpetaja peamine eesmärk oli koos meie õpilastega teha erinevaid vabakirjutamise harjutusi ning katsetada vabakirjutamist kui enese loova väljendamise vormi. Õpilased olid kõik avatud uuele ning said ülesannetega edukalt hakkama, hoolimata sellest, et seda kõike tuli teha inglise keeles. Lisaks sellele said austerlased osa meie teistmoodi koolipäevast Taritus ning üheskoos veedeti ka vaba aega.

Oleme ÖKO-Mittelschule õpetajatega kokku leppinud, et läheme ülejärgmisel aastal neile Viini külla, et üheskoos teha plaane, kuidas paremini kasutada kooliaeda õppeaiana.