Kooli 117. sünnipäev

Esmaspäeval, 7. jaanuaril kogunes koolipere saali, et tervitada uut saabunud aastat ja tähistada  kooli 117. sünnipäeva.

Sünnipäevaaktuse avas meie mudilaskoor. Sünnipäeva üllatuskülaliseks oli SÜG-i noormeeste ansambel „Varsakabi“ Mari Ausmehe juhendamisel. Nende esitatud laulud kõlasid mahedalt ja kaunilt, nii et tõid nii mõnelegi liigutuspisara silmanurka. Aitäh neile suurepärase elamuse eest!

Õpilasesinduse esimees Kätlin Kask pidas väikese tervituskõne ja andis edasi õpilastepoolsed head soovid koolile sünnipäevaks.

Kooli direktor Liia Raun tervitas koolipere ka omalt poolt ja andis teada, et folkloorikava „Jürist mihklisse“ on salvestatud filmina CD-le. Suure panuse eest selle kava loomisel, õppimisel ja plaadile toimetamisel  said kooli tänukirjad õpetajad Külli Lindau ja Karin Pulk, lapsevanem Katrin Trumann. Neile ja kavas osalenud õpilastele kingiti ka valminud plaadid. Üheskoos vaadati ka filmi ja nauditi meie õpilaste lustlikku mängu ning laulu.

Sünnipäeva puhul oli meid tervitama tulnud vallavanem Jaanika Tiitson.

Nagu sünnipäevadel ikka kombeks, lauldi sünnipäevalaulu ja ühises pidulauas söödi sünnipäevatorti.

Palju õnne meile kõigile kooli sünnipäeva ja alanud uue aasta puhul!