Kooli 127. sünnipäev

13. jaanuaril tähistasime kooli 127. sünnipäeva. Algklassides toimus õpioskuste olümpiaad ja vanem aste lahendas mõttemänge. Lauldi sünnipäeva ja kooli laulu, söödi torti. Tort oli kogu koolipere poolt ise valmistatud ja 9. klassi kaunistatud!

Alljärgnevalt 5. klassi tüdrukute lühikokkuvõtted sellest päevast.

Reedel oli Lümanda kooli sünnipäev. Kõik tulid kohale ja meid jagati tiimidesse, aga minul polnud aimugi, mis toimub, kuna see oli minu esimene kord. Kõik oli suht hästi ja olin õnnelik oma tiimi üle. Me alustasime ajude ragistamisega ja siis hakkasime jooksma. Mina arvan, et meil läks hästi. Kui olime lõpetanud võistlemise, saime kokku algklassidega ja kuulutati välja kohad, jäime kolmandaks, aga pole hullu. Ma ei jaksa oodata järgmist kooli sünnipäeva.
Johanna Väli, 5. klass

Oli reede, kool oli mõned päevad tagasi saanud 127. Kõik klassid alustasid klassijuhataja tunniga. Siis läksime Lümanda majja, seal jagati tiimideks. Seal olid töölehed erinevatest ainetest, sõnarägastik, ristsõna, teatevõistlused ja laulmine. Lõpuks läksid kõik sööklasse ja laulsid koolile sünnipäevalaulu. Sõid ära kõik ja oli natuke aega puhata. Siis tuli aga viimane asi Kahoot mäng, oli tore ja lõbus. Keegi kurvaks ei jäänud, kuna kõik lahkusid valitud puuviljaga.
Kreete Malm, 5. klass

Reet Laht