Kooli sünnipäev ja õpioskuste olümpiaad

Kolmapäeval, 8. jaanuaril tähistasime oma kooli 124. sünnipäeva. Hommik algas piduliku aktusega, kus laulsime kooli laulu, kooli direktor pidas väikese sünnipäevakõne ja 1. klass esitas toreda sünnipäevalaulu. Seejärel jagati õpilased meeskondadesse, et päeva jätkata õpioskuste olümpiaadiga. Viis õppetundi erinevaid ülesandeid lahendades möödus kiirelt ja toimekalt. Söögivahetunnis saime süüa ühistööna valminud sünnipäevatorti, mis oli kaunis ja maitses väga hästi. Traditsiooniliselt süütas tordil sünnipäevaküünlad 9. klass. Kogu päev lõppes saalis kokkuvõtete tegemisega, kus kuulutati välja õpioskuste olümpiaadi parimad meeskonnad. Aitäh kõigile osalejatele ja palju õnne kooli sünnipäeva puhul!

Huvijuht Reet Laht