Kooliöö

10.-11. jaanuaril 2014 toimus koolimajas Õpilasesinduse korraldatud kooliöö. Koosviibimisel osalesid 5.-9. klassi õpilased. Kokku saades sai kogu seltskond einestada ja suupisteid nautida. Seejärel vaadati koos filmi „Jan Uuspõld läheb Tartusse“. Kui film oli läbi, alustati erinevate mängude ja tegevustega. Tegevuste lõppedes läks lahti vali muusika – algas disko. Vahepeal pandi muusika kinni ja alustati uue põneva tegevusega – Playback. Igaüks sai võtta omale loosi ja tuli leida endale partner. Muusikaks oli mõni tuntum lugu Eesti klassikavaramust. Seejärel algas teine voor, kus paarilised said endale laulu ise valida. Eriti südamlik oli kahe noormehe Titanicu tunnusmuusika esitus. Seejärel mängis natuke aega veel muusika ja kui õhtu viimaks läbi oli, läksid õpilased kahte klassi. Inglise keele klassis saabus uneaeg kiirelt, bioloogia klassis käis veel pudelikeerutamine pikalt öörahust kauem. Tagasisidet kogudes sai järeldada, et õpilastele meeldis ja sellist üritust saab korraldada teinekordki.

Kairi Rakaselg (9. klass)