Külalisõpetajate kuud

Veebruar ja märts kujunesid meie koolis külalisõpetajate kuudeks. Esimeseks külalisõpetajaks oli Liis Kaal Kuressaare Avatud Noortekeskusest. Veebruaris käisid meil veel külalistunde andmas Liilia Mesila Swedbanki Kuressaare kontorist ning Toomas Tartes Kuressaare Haiglast. Märtsis olid meil külas Kaido Padar TS Laevadest ning Maris Sepp Keskkonnaametist. Samuti said 9. klassi õpilased osa ajakirjanik Märt Treieriga kohtumisest Aste Põhikoolis. Allpool mõned õpilaste arvamused külalistundidest.

Kohtumine Liilia Mesilaga
Teisipäeval, 21. veebruaril käis Lümanda Põhikoolil külas Saaremaa ja Hiiumaa Swedbanki kontorite juht Liilia Mesila. Ta pidas loengut 8.-9. klassile ning rääkis oma karjäärist, tööst ja lapsepõlvest. Loeng oli huvitav ning Liilia õpetussõnade järgi “kuidas olla hea juht” on kindlasti edaspidi lihtsam koolis rühmatöid lahendada. (Kerli Kask, 8. klass)

Kohtumine Kaido Padariga
Neljapäeval, 16.märtsil külastas Lümanda Põhikooli TS Laevade juht Kaido Padar. Ta rääkis põhjalikult kõigest uute praamidega seonduvast ja veidi ka oma lapsepõlve unistustest. Loeng oli väga huvitav ning Padar rõhutas, et elus tuleb vaeva näha ja siis täituvad kõik unistused. (Eva Ratas, 8. klass)