Parimad maastikujooksjad

21. aprillil võtsid Kärla jooksuradadel mõõtu 160 maakonna kiiremat maastikujooksjat 14-st koolist. Meie kooli 11-liikmeline esindus võistles väga hästi. Kõige nooremate rühmas tuli 650 m jooksus maakonna meistriks Artur Teller. D klassis osalesid ka Karl Priido Hoogand ja Friida Põld. 1000 m jooksus saavutas Kaili Lilles 2. koha ja Helina Tarkmeel 3. koha. Neile järgnesid Liisu Lilles 4. koha ja Victoria Vihman 7. kohaga. Ka poiste C klassis tuli medal: Rando Tarkmeel saavutas 2. koha. Selles vanuserühmas jooksid veel Juhan Tuulik ja Joosep Lonks. B klassis osales meilt Liise Lindau ja temale tubli 8. koht. Nii rikkalikku medalisaaki pole meie kooli ammu tulnud. Õpilasi treenis õpetaja Urve Vakker. Pildil on maakonna meister Artur Teller. Palju õnne!