Maastikujooksu meistrivõistlused

160 maakonna kiiremat maastikujooksjat 14-st koolist võtsid mõõtu 21. aprillil Kärla jooksuradadel. Meie kooli 11-liikmeline esindus võistles väga hästi. Kõige nooremate rühmas (I-II klass ehk sportlik E klass) tuli 650 m jooksus maakonna meistriks Artur Teller. D klassis osalesid Karl Priido Hoogand ja Friida Põld. Eriti tublid olid 5.-6. klassi tüdrukud. C klassi 1000 m jooksus saavutati 2., 3., 4. ja 7. koht. Medalid riputati kaela Kaili Lillesele ja Helina Tarkmeelele. Neile järgnesid vastavalt Liisu Lilles ja Victoria Vihman. Ka poiste C klassis tuli medal: Rando Tarkmeel oli taas pedestaalil, 2. koht. Selles vanuserühmas jooksid veel Juhan Tuulik ja Joosep Lonks. B klassis osales meilt Liise Lindau ja temale tubli 8. koht. Nii tublit medalisaaki pole meie kooli ammu tulnud.

Õpetaja Urve Vakker