Tipa Tapa turniir lõppenud

Neljapäeval, 20. aprillil kogunesid Kuressaare spordikeskusesse Saare maakonna 17 võistkonda 14 koolist, kes selgitasid välja Saaremaa Tipa Tapa jalgpalli finaalturniiril 2017 võitja.
Neljandat korda viis võidukarika koju Kuressaare Vanalinna Kooli võistkond. 2. koht kuulub sel aastal Lümanda võistkonnale. Kolmandaks tuli Valjala põhikool, kellega võrdselt kogus punkte ka Orissaare I võistkond, kuid määravaks sai omavaheline mäng, mille võitis Valjala.
Tulemused: 1. Kuressaare Vanalinna Kool 48, 2. Lümanda Põhikool 43, 3. Valjala Põhikool 38, 4. Orissaare Gümnaasium I 38, 5. Saaremaa Ühisgümnaasium 35, 6. Aste Põhikool II 33, 7. Kahtla Tšempionid 32, 8. Muhu Põhikool 28, 9. Salme Põhikool 22, 10. Kaali Kool 21, 11. Orissaare Gümnaasium II 17, 12. Leisi Keskkool 16, 13. Tornimäe Põhikool 12, 14. Aste Põhikool I 10, 15. Pihtla Algkool-Lasteaed 6, 16. Mustjala Põhikool 3, 17. Kahtla Turbojänesed 0 punkti.
Lümanda Põhikooli esindasid Helina Tarkmeel, Kaili Lilles, Marii Silts, Joosep Lonks, Uku Kassuk, Andreas Rae, Juhan Tuulik, Artur Teller. Treener Sander Viira. Meie väravalööjad Joosep 32 väravat (3. koht), Uku 16, Helina 8, Kaili 6, Andreas 6, Marii 3, Juhan 2, Artur Teller 1.
Oli tore ja elamusterohke turniir ning selles kõige eest saab tänada vaid osalejaid ning õpetajaid, kes võtsid vaevaks lastega kaasa tulla.
Suured tänud ka toetajatele: BEST BEANS OÜ, S-Link OÜ, RADEMAR, SAAREMAA SPA HOTELLID, GRAND ROSE SPA, AS PREMIA JÄÄTISED, SPETSIAALNE OÜ, VALDADE SPORDILIIT

Alver Kivi ja Saaremaa spordisõber portaali materjalide põhjal Urve Vakker