Lahe Koolipäev 2021

7. oktoobril toimus Tallinnas noortekonverents Lahe Koolipäev, milles osales ka meie kooli 9. klass. Aitäh Marie Kösterile, kes oli toeks ja selle pika päeva meie noortega kaasa tegi.

Siinkohal noorte mõtteid konverentsist.

Kuigi reis algas üsna varakult, oli see äärmiselt huvitav retk. Vahva koolipäeva seminaridel jagati uusi teadmisi ning leidus palju uut, mida kõrva taha panna.
Karl Markus

See toimus Tallinnas ja me ärkasime hommikul liiga vara. Teel me nägime nii mõndagi kollast autot. Lahedal Koolipäeval räägiti meile, kuidas jõuda kohale. Ja siis läksime koju tagasi. Kodus olime enne üheksat.
Erik

Käisime 7. oktoobril Lahedal Koolipäeval. Käis mitmeid huvitavaid inimesi ja ka tänati heategijaid. Seal räägiti, kuidas jõuda kohale.
Kusti

Lahedal Koolipäeval saime osaleda noortekonverentsil “Kuidas jõuda kohale?”. Saime kuulda erinevate kuulsuste esitusi sellel teemal. Näiteks Valter Soosalu mängis meile kaunist muusikat oma imelikul pillil. Selle konverentsi mõte oli anda ideid noortele, kuidas elada momendis ja kuidas elada oma unistuste elu. Vaheaegadel saime tutvuda erinevate ettevõtete (nt Eesti Maaülikool, Kaitseväe Akadeemia, TalTech jne) esindajatega, nende juures küsimustele vastata, nende ettevõttega tutvuda ja erinevaid auhindu võita.
Markus

Jõudsime Lahedale Koolipäevale kell 10 hommikul. Kohe pärast saabumist läksime konverentsile. Mõnes kohas hakkas igav, aga osad esinejad rääkisid väga huvitavat ja inspireerivat juttu. Konverentside vahepeal sai tutvuda erinevate koolide valikutega, süüa ja niisama ringi vaadata. Kokkuvõttes oli lahe koolipäev tore kogemus, isegi kui mõnel hetkel oleks tahtnud lihtsalt ära minna.
Juhan

7. oktoobril käisime 9. klassiga konverentsil Lahe Koolipäev. Reis algas hommikul vara ja tee Tallinnasse oli pikk. Konverents kestis umbes 6 tundi ja selle aja jooksul saime teada, kuidas jõuda kohale. Kohapeal saime ka palju huvitavat kraami. Tagasi me hakkasime sõitma umbes kella 17.00 paiku. Reis oli üsna väsitav, aga kogemusterohke.
Eerik

Ära ürita olla leidlik, et asju vältida”- Valter Soosalu
Kui on midagi halvasti, mine tee see korda”- Kadri Voorand
Minule meeldis väga see üritus, avaldas rohkem silmaringi ja oli muidu väga tore. Seal pakuti söögiks imemaitsvat lasanjet ja seal juures oli erinevaid salateid, mis oli kõik vegan.
Kristina

Lahe Koolipäev oli väga üllatav ja oli meeldiv veeta aega klassikaaslastega, sain uusi teadmisi ja sain väikese ülevaate Eesti noorte hahaha-st.
Loore Leida

Foto autor: Kristina Vammus