Lauluvõistlus “Rannalapse laulud”

Laupäeval, 20. aprillil 2013 toimus Mustjala rahvamajas lauluvõistlus „Rannalapse laulud“, kus osales 37 laululast viiest Lääne-Saaremaa vallast: Kärlalt, Salmelt, Lümandast, Kihelkonnalt ja Mustjalast.  Meie valda esindasid kooli poolt õpilased Andreas Rae, Sanna-Reesi Hoogand, GerliRakaselg ja Andra Kuivjõgi. Taustalauljateks olid Liisu Lilles, VictoriaVihman ja Liise Lindau.  Andra esinemist toetasid Gerli Rakaselg klaveril ja Karl-Alder Kuivjõgi basskitarril. Karlile ole see  ilmselt lavadebüüt, millest ta auga väljus. Meie lauljad olid väga tublid ja esitasid oma laulud viperusteta. Andreas Rae sai zürii poolt tunnustatud eripreemiaga.

Suur tänu õpetaja Karin Pulgale, kes meie laste hääled helisema pani ja lauluviisi selgeks õpetas! Loodame, et laulumaiad lapsi jätkub Lümanda valda ka tulevikus!