Lauluvõistlused 2024

Lauluvõistluse ,,Lümanda laululind 2024” eelvoor Lümanda Põhikooli õpilastele toimus 01.04.2024 Lümanda kooli saalis. Kontserdil laulis 16 solisti (pildil): 1. klassist Indy Soome, Mia- Loore Laurits, Miina Tarkin ja Steven Arthur Tiidermann, 2. klassist Helena Hansen, Hermiine Tiitson, ja Mikk Tuulik, 3. klassist Liisa Kallas, Adele Soome ja Voldemar Põld, 5. klassist Linda Maastik, 7. klassist Janeli Kaal, 8. klassist Ingrid Kuivjõgi ja Mihkel Martjak, 9. klassist Teele Tarkmees ja Tuuli Tarkmees. Suur tänu kõikidele tublidele lauljatele! Kõiki osalejaid tänati väikese meenega.

Edasipääsu piirkondlikule lauluvõistlusele ,,Lääne-Saaremaa Rannalaps 2024” said järgmised lauljad: Miina Tarkin, Hermiine Tiitson, Mikk Tuulik, Voldemar Põld, Linda Maastik, Janeli Kaal ja Ingrid Kuivjõgi. Palju õnne! Lauljate juhendaja oli Karin Pulk

Lauluvõistlus ,,Lääne-Saaremaa Rannalaps 2024” toimus 12.04.2024 Lümanda Majas. Kontserdil osalesid lauljad Kihelkonnalt, Kärlalt, Mustjalast, Salmelt ja Lümandast. Kokku esines 36 lauljat. Lauljaid hindas žürii, kes valis välja lauljad Kuressaares toimuvale finaalkontserdile ,,Kevadümin 2024”. Meie koolist laulsid kontserdil  A-kategoorias  Mia Maastik (juhendaja Laine Lehto) ja Annabel Taliaru (juhendaja Ursula Jakobson). B-kategoorias laulsid Miina Tarkin, Hermiine Tiitson, Mikk Tuulik, Voldemar Põld, Linda Maastik, Janeli Kaal, Ingrid Kuivjõgi (juhendaja Karin Pulk). Lauljaid ja juhendajaid tänati tänukirja ja šokolaadiga.

Edasipääsu finaalkontserdile ,,Kevadümin 2024” said Hermiine Tiitson, Voldemar Põld, Linda Maastik, Mia Maastik ja Ingrid Kuivjõgi. Palju õnne ja ,,okas kurku!” Kontsert toimub 18.05.2024 Kuressaare Kultuurikeskuses.

Karin Pulk
muusikaõpetaja