Lümanda kool vabariigis kolmas

Eesti Koolispordi Liidu Saaremaa alagrupi võistlus jalgpallis  toimus septembri keskel ja seal võistlesid Lümanda kooli tüdrukud välja õiguse esindada Saaremaad vabariiklikul finaalturniiril. 9. oktoobril 2013 võetigi Viljandis mõõtu vabariigi tugevatega. Vastaseid oli 10 võistkonda Viljandist, Põlvamaalt, Lääne- ja Raplamaalt ning mujaltki.  Alagrupis saavutati võidud Viljandi Paalalinna, Kohila ja Taebla koolide üle, kaotus tuli vastu võtta tugevalt, hilisemalt võitjalt Põlva Gümnaasiumilt. Poolfinaalis tuli alla vanduda teisele Põlvamaa koolile Tilsile. 3.-4. koha kohtumises oli võimalusi nii Rõuge kui ka meie jalgpallipiigadel. Üsna lõpu eel suutsid lümandlased ühe palli vastaste väravavõrku sahistada ja edu hoiti lõpuni. Pronksmedali naiskonnas mängisid Kairi Rakaselg (turniiril 3 väravat), Marie-Elis Kuivjõgi (meie võistkonna parim, 6 väravat), Laura-Maria Jõgi, Lisett Nurja,Kristin Himmist, Melilin Himmist, Kerli Kask, Eva Ratas, JaanikaHimmist ja Laura Toomesoo. Õpilasi treenisid Urve Vakker ja Arli Saar.