M. Jõgi nimeline võrkpallivõistlus

M. Jõgi maakoolide võrkpalliturniir on jõudnud 18. korrani. 11. märtsil võtsid Kihelkonnal mõõtu kolme kooli esindused: Lümanda, Kärla ning Leisi. Alates 2010. aastast ongi osalenud tüdrukute turniiril 3-4 kooli. Lisaks eelpoolnimetatule ka Valjala.
2019. a võistluse võitis Kärla PK. Kooli esindasid Kelly Grahv (võistkonna parim), Anete Antsaar, Annika Suurna, Pilleliis Leemet, Eva Sõmmer, Sessely Järvalt ja Karis Kivi, õpetaja Maret Arge. Tasavägises heitlusest Lümanda ja Leisi vahel, tuli võitjana välja esimene. Lümanda PK võistkonnas mängisid Liise Lindau, Edith Ly Lindau, Liisu Lilles, Helina Tarkmeel, Victoria Vihman (võistkonna parim mängija), Marii Silts, Kaili Lilles ja Juhan Tuulik, õpetaja Sander Viira. Leisi KK võistles koosseisus Elisa Mägi (parim võistkonnas), Aet-Kadi Kald, Marii Mägi, Marjanne Kupits, Diana Auu, Kristina Rand ja Kristofer Rand, õpetaja Toivo Lepp. Võistluse korraldusele aitasid kaasa Asko Esna, Ly ja Jüri Link ning Monica Kallas. Poiste turniir toimub 17. aprillil Kihelkonnal.

Õpetaja Urve Vakker