Üllatus jalgpalliturniirilt

FC Kuressaare korraldatud saalijalgpalliturniiril osalesid viie kooli esindused. Üritus toimus 14. märtsil Kuressaare spordihoones. Kõik koolid kohtusid põhiturniiril, mille alusel jätkati poolfinaalides ja finaalis. Esimese ringi järgi oli järjestus: 1. KG 12, 2. SÜG 9, 3. Aste 6, 4. Lümanda 3, 5. Mustjala 0 punkti. Lümanda mängud olid: Lümanda – Mustjala 2:1; KG – Lümanda 1:0, SÜG – Lümanda 2:0, Aste – Lümanda 4:0; Poolfinaalid:  KG – Lümanda 0:1 ja SÜG – Aste 2:0. Finaalis tuli viimase hetke väravast võit SÜG-ile, Lümanda üllatas seega igati tubli 2. kohaga. Eelpoolnimetatud võistkondadele järgnesid Aste, KG ja Mustjala. Meie kooli esindasid Arthur Raun, Markus Asuja, Joosep Lindau, Eke Tarkin, Sander Kallas, Artur Teller, Kaur Robin Vaher. Õpilastega oli kaasas ja juhendas 7. klassi õpilane Joosep Lonks. Treener õpetaja Sander Viira.

Õpetaja Urve Vakker