M. Jõgi 12. mälestusvõistlus võrkpallis (poisid)

3. aprillil kogunesid 12. korda Saare maakonna maakoolide noormehed Lümandasse M. Jõgi võrkpallivõistlustele. Võistlused avas vallavanem Jaanika Tiitson ja peakohtuniku kt Toivo Lepa juhtimisel panid  neli võistkonda oma oskused proovile.

Võitjaks tuli nagu mullugi Leisi, koosseisus Kaupo Humal, Iiv Aavik, Cris-Karlis Lepp (meeskonna parim mängija), Sander Süld, Jaen Ots ja Madis Aljas, õpetaja Toivo Lepp. Lümanda võistkonda täiendasid ka 7. klassi tüdrukud ja linnas võrkpallitreeningutel osalev Laura-Maria Jõgi näitaski oma võistkonnas kõige kindlamat mängu. Temaga koos võitsid teise koha Marie-Elis Kuivjõgi, Aleks Teller, Martin Mägi, Anti Väli, Karl-Alder Kuivjõgi ja Robert Suurna; õpetaja Urve Vakker. Esmakordselt mängude ajaloos tuli esikolmikusse Kaali kool. Meeskonnas mängisid Ago Heinmets, Oleg Jõgi, Kennert Amberg, Raul Kallas, Margus Väli (parim mängija), Karl-Erik Pillmann ja Rauno Kallas; õpetaja Rainer Helde.  Kärla noores võistkonnas mängisid Oskar Kirs, Märt Maidle, Paul-Mark Pihl, Sander Õispuu, Joosep Leemet, Karl-Erik Tänav, Sandra Väli (võistkonna parim) ja Helina Magus; treener Jüri Tõru.