Rannalapse lauluvõistluse eelvoor

Kolmapäeval, 3. aprillil toimus koolis väike laulukonkurss, et välja selgitada õpilased, kes esindavad Lümanda valda Lääne-Saaremaa lauluvõistlusel „Rannalapse laulud“.

Osales 21 õpilast, kellest zürii koosseisus Ülle Reinsoo, Ulvi Põld ja Reet Laht valis välja 4 parimat. Lümanda valda esindavad 20. aprillil Mustjala Rahvamajas toimuval konkursil Andreas Rae, Sanna-Reesi Hoogand, Gerli Rakaselg ja Andra Kuivjõgi.

Eelpool mainitud 4 ja veel lisaks 15 laululast astuvad üles 10. mail Lümanda kultuurimajas toimuval „Lümanda valla laululinnu“ kontserdil.

Sügav kummardus ja suur tänu muusikaõpetaja Karin Pulgale, kes on meie õpilastes äratanud ja süvendanud muusikaarmastust! Samuti kuuluvad tänusõnad kõigile pealtvaatajatele, kes olid kaasa elama ja oma sõpru toetama tulnud!