Maakonna meistrid sisekergejõustikus

D klassi Saare mk sisekergejõustiku meistrivõistlused toimusid 12. märtsil Kuressaare Spordihoones. Osalejateks olid seekord 3.-4. klasside õpilased ehk 2005 – 2006 sündinud poisid- tüdrukud. Kõigil oli võimalus osaleda 5 spordialal: turbo-oda viskes, kaugus- ja kõrgushüppes, 50 m kiirjooksus ja 200 m takistusjooksus. Osalejaid oli igal alal 20-40. Helina Tarkmeel hüppas kõrgust 1.20, mis on tema isiklik rekord ja tasuks maakonna meistritiitel. Väga hästi hüppas Kaili Lilles kaugust, isiklik rekord 3.90 ja temale 3. koht. Mõlemad tüdrukud olid 50 m jooksu B finaalis, saavutades 5. ja 7. koha, vastavalt Kaili ja Helina. Meie koolist võistlesid veel Marii Silts, Karl Markus Kallas, Richard Valge ja Juhan Tuulik. Tänud ka lapsevanem Terje Kaskmäele võistlustel osalemise toetuse ja transpordi eest.

Õp Urve Vakker