Miksteatri etendus “Telefonilood”

Teisipäeval, 4. novembril 2014 oli kooliperel võimalus osa saada Miksteatri etendusest „Telefonilood“. Etenduses mängisid Aita Vaher, Kaido Rannik ja Kristo Toots. Lugu ise oli nauditav, nutikate lahendustega ja humoorikas, samas mõtlemapanev.

Järgnevalt mõned arvamused
4. klassi õpilastelt:

Mark Lonks: „See meeldis mulle sellepärast, sest see oli huvitav ja põnev, lõbus, naljakas ja pikk. Ja see õpetas ka natuke seda, et ei tohi teisi pealt kuulata, sest sa jääd kohe vahele ja see pole hea.“
Gert Lonks: „Mõni osa oli põnev. Siis kui midagi juhtus, siis ma mõtlesin mis võiks juhtuda. Kui nad mingeid trikke tegid seda oli mul huvitav vaadata. Ja see etendus, mida nad tegid, tuli neil päris hästi välja.“
Victoria Vihman: „See etendus õpetas mulle, et ära räägi kogu aeg telefoniga, vaid räägi ikka päriselt, nii on palju parem. Kui sa kellelegi midagi kingid, see on ka sulle kink. Alati tasub midagi uut proovida. Alati pole tähtis see, kas muinasjutt on päris enda mõeldud või mitte.“

Aitäh toredatele näitlejatele ja vahvale publikule ilusa teatrielamuse eest!

Huvijuht Reet Laht