Motivaarikas 2024

Motivaarikas toimus Saaremaa Gümnaasiumis, kus said kokku õpilasesinduse liikmed mitmetest erinevatest koolidest.

Alguses rääkis meile oma tegemistest Martin Vesberg. Tema juttu oli huvitav kuulata, sest minu arust olid teemad põnevad ehk loomade, lindude pildistamine, filmimine ja muusika kokku panemine ning kuidas mõndasid helisid tehakse ja märkamatult muusikasse pannakse. Ta ise rääkis kuidagi toredalt ja vabalt, mis tõmbas minu tähelepanu veelgi enam.

Meil oli ka kaks 45minutilist töötuba. Mina käisin tervisliku suhtlemise ning eneseväljenduse ja teiste kaasamise töötoas. Soovisin teada, kuidas on parem inimestega suhelda ja rääkida niimoodi, et kõigil hea olla oleks. See tuletas meelde asju, mis võiksid kindlasti teistega rääkimisel kasutusel olla.

Sain ka rääkida teiste inimestega, keda ma teadsin või ei teadnud, mis tegi mulle rõõmu, kuna mulle meeldib inimestega suhelda. Mulle väga meeldis see üritus ja loodan, et saan järgmisel aastal jälle säärast kogemus kogeda.

Eliisa Kuivjõgi, 7. kl