Mõttemängurite kohtumine

8. novembril kohtusid nelja kooli neljaliikmelised esindused Lümanda koolis, et võtta mõõtu mõttemängudes. Aste, Lümanda, Mustjala ja Kärla koolide õpilastel tuli lahendada erinevaid viktoriinitüüpi ülesandeid: anagramm, sportlaste vihjepakkumised, leida valikust vastuseid või loetelule ühisnimetust. Kokku ragistati ajusid seitsmel alal. Võistlus kulges tasavägiselt ja enne viimaseid ülesandeid oli võiduvõimalus kõigil neljal. Viimane 10 min oli vaja näidata nutikust ja lahendada loogikaülesandeid. Kuigi toimus sõpruskohtumine, siis väikse sportliku hasardi mõttes peame ikkagi tabelit ja teeme kokkuvõtte. Kui eelmisel aastal võitis minimaalse vahega Lümanda kool Kärla ees, siis sel aastal vahetati kohad: 1. koht Kärla, 2. koht Lümanda, 3. koht Mustjala ja 4. koht Aste. Järgmine kohtumine samadele koolidele toimub jaanuaris Mustjalas. Siis võtame mõõtu sisekergejõustiku aladel. Lümanda kooli esindasid: Kristi Tuuling, Liisu Lilles, Kerli Kask ja Eva Ratas.

Õpetaja Urve Vakker