Näitused

Septembris ja oktoobris toimusid koolimajas traditsioonilised seenenäitus ja marjanäitus. Seenenäitusele tõid õpilased ja õpetajad hulgaliselt erinevaid seeneliike, mille 6. klassi õpilased, klassijuhataja Pille Jõgi ja harrastusmükoloog Vello Liiv  toredaks näituseks üles seadsid. Vello Liiv tutvustas kooliperele ka paari haruldast seeneliiki, mis seekord meie näitusele olid jõudnud. Marjanäitus õpetaja Tiio Penu toimetamisel ja õpilaste kaasabil sai mitmekesine ja värviline.

Oktoobrikuu esimesel nädalal oli koolimajas näitus „Õpetajate nobedad näpud“.  Seekord olid õpetajad näitusele toonud oma erinevaid näputõid alustades hoidistest kuni surfilauani. Aitäh kõigile, kes  panustasid näituste kordaminekuks!

Huvijuht Reet Laht