Tipa-Tapa jalgpalliturniiri I etapp

8. oktoobril 2014 kogunesid Salme kooli võimlasse Lääne-Saaremaa kaheksa kooli, et alustada 1.- 5. klassi Tipa-Tapa 2015 jalgpalliturniiri esimest osavõistlust. Koos Ida-Saaremaa koolidega osalevad turniiril 16 võistkonda 14-st koolist ja kõik mängivad kõigiga kolme etapi jooksul.

Peale esimest etappi on koolide paremusjärjestus järgnev: Kuressaare Vanalinna Kool – 15 p, Orissaare I – 13 p, Valjala – 11 p, Lümanda ja SÜG – 10 p, Salme – 9 p, Kahtla ja Muhu I – 8 p, Kärla – 7 p, Orissaare II – 6 p, Kaali – 5 p, Tornimäe – 3 p. Aste, Mustjala ja Muhu II võistkonnad sel korral veel punkte kirja ei saanud.

Väravaküttide edetabelit juhib 13 väravaga Rando Tarkmeel Lümanda koolist. Talle järgnevad Andero Kivi (Vanalinna kool, 12 väravat) ja Eke Rüütel (Orissaare I, 10 väravat). Kokku said jala valgeks 48 mängijat. Turniiri võitjale omistatakse Saaremaa saalijalgpalli D-klassi meistritiitel. Meie võistkonnas mängisid veel Mark Lonks, Gert Lonks, Victoria Vihman, Helina Tarkmeel, Andreas Rae, Kaili Lilles, Richard Valge. Jalgpalluritega oli koos 8.klassi õpilane Karl-Alder Kuivjõgi. Õpilasi treenisid treener Sander Viira ja õpetaja Urve Vakker.

Õp Urve Vakker