Nelja kooli kohtumine

Jaanuarikuu viimasel päeval osales kolmteist 5.-8.klasside õpilast Mustjalas sisekergejõustiku võistlusel. Aste, Lümanda, Mustjala ja Kärla koolide õpilased võtsid mõõtu nö vanadel sisekergejõustiku aladel: hoota kauguses ja kolmikus, topispalliviskes, klotsijooksus ning kõrgushüppes. Sai proovida kätt ka korvpalli vabavisetes. Vanuseastmeti jagus osalejaid alale kahest kuni kaheteistkümneni. Kõik õpilased andsid oma parima. Esile tõstaks Helina Tarkmeele tulemusi kauguses ja kolmikus (esikohad vastavalt 1.98 ja 5.73) ning Gert Lonksu 1.45 kõrgushüppes ja 6.77 kolmikus. Meie teamis lõid kaasa veel Adeele Enn, Kristina Vammus, Sandra Argel, Juhan Tuulik, Karl Markus Kallas, Marii Silts, Joosep Lonks, Mark Lonks, Liise Lindau ja Kaili Lilles. Korvpalli vabavisetes (1 min jooksul) osalesid valdavalt meie kooli õpilased ja seekord õnnestus saada parimateks Juhan Tuulikul ja Helina Tarkmeelel.

Õpetaja Urve Vakker