Noorte konverents “Lahe koolipäev”

19. novembril 2013 toimus Tallinnas suur noorte konverents „Lahe koolipäev“, kus osalesid õpilasesinduse esinaine Kairi Rakaselg ja aseesinaine Marie-Elis Kuivjõgi. Alguses võis kuulda phühholoogi arutlust teemal, mida teeb vähene sport ja internetis istumine noore inimesega. Vaheajal olid kolm korrust täis erinevaid ametiasustuste laudu, mis end reklaamisid erinevate flaierite abil, jagasid pastakaid, helkureid, markereid ja muud nänni. Veel esinesid peale vaheaegu Taavi Teplenkov ja Tiit Sukk ning esinesid ka erinevad folkloristid, sealhulgas spordikommentaator Tarmo Tiisler oma rahvatantsijatest perega ning ansambel Manki Maind eesotsas Tom Valsbergiga. Messil osales kokku umbes 1000 noort.

Kairi Rakaselg (9. kl)