Õpetajate päev

Seekord pidasime koolis õpetajate päeva reedel, 16. oktoobril. Hommik algas piduliku aktusega, kus kooli direktor Liia Raun andis üheks päevaks võimu üle 9. klassile. Uus direktor Joosep Lonks pidas pidupäeva kõne ja õppealajuhataja Marii Silts juhtis õpilaste ettevalmistatud pidulikku kontserti. Õpilased esitasid toredaid luuletusi, laule ja tantse. Aktuse lõppedes suundusid õpilased tundidesse, kus nende õpetajateks sel päeval olid 9. klassi õpilased. Tunnid ilusasti peetud, kutsus 9. klass õpetajaid kodundusklassi, kus tuli valmistada võileibu. Kogu ülesande tegi raskeks asjaolu, et oma tööd pidi tegema pimesilmi. Siiski sai ka see ülesanne hästi tehtud ja direktor Liia Raun lunastas võimu tagasi maitsva küpsisetordiga, mille olid valmistanud meie oma kooli kokatädid. Oli tore ja meeldejääv õpetajate päev! Aitäh kõigile tegijatele!

Reet Laht
9. klassi juhataja