Playback ehk jäljendusvaadend 2014

Neljapäeval, 13. veebruaril 2014 toimus koolis Playback. Esinejaid oli väga erinevaid – sai näha rokkilikku 9. klassi versiooni AC/DC-st kui ka 5. ja 6. klassi tüdrukute ning Kairi Aafrikat meenutavat Shakira loo „Waka-waka“ jäljendust.

Laginal suutsid naerma panna Sanna, Liisu, Silver ja Andreas oma jõehobu ja koera lauluga.Veel esines Kristi Tiitson Marina And The Diamonds looga “Oh No”, 1. klassi poisid Apelsini „Matkalauluga“, Liise, Maria, Victoria, Kristina ja Kristi Kukerpillide looga „Suured koerad, väiksed koerad“ ja Adeele looga „Once Upon A December“, mille esitajaks on Anastasia.

26. veebruaril toimuval jäljendusvaadendil  maakonna koolidele (ehk maakondlikul Playbackil) esindavad meie kooli Kristi Malm, Kerli Malm, Kristina Vammus, Maria Õunap,Victoria Vihman ja Liise Lindau Kukerpillide looga “Suured koerad, väiksed koerad“. Playbacki lõppedes oli võimalus end tantsu kaudu välja elada koolidiskol.

Gerli Rakaselg (7. klass)