Sõbrapäeva laat 2014

Sõbrapäeva laat  2014

Reedel, 14. veebruaril 2014 sai teoks sõbrapäeva laat. Juba hommikul oli koolimaja siginat-saginat täis. Kauplejad sättisid oma kaupa lettidele ning ostjad ootasid laada avamist. Mida kõike sai laadalt osta – sõbrapaelu, sõbrapäeva kaarte, pärleid, kõrvarõngaid, helkureid, nukke-võtmehoidjaid jmt. Rääkimata maiustustest – muffinid, vahvlid, piparkoogid kadusid müügilettidelt imekiirelt. Laadapäeva lõpul toimus nö happy hour (õnnelik tund), kus allesjäänud kraami hind oli langetatud minimaalseks. Loodetavasti jäid rahule nii müüjad kui ka ostjad!

Sõbrapäeva laadal sai iga Lümanda koolipere liige teha ka heategu. Nimelt oli klaveril hoiurott Ruudi, kes kogus annetusi Saaremaa lemmikloomade turvakodule. Lahkete annetajate abil kogusime sel päeval 39 eurot ja 5 senti. Raha on MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu pangakontole üle kantud. SUUR TÄNU kõigile!