Rahvatantsijad käisid tantsupeol

Sel suvel toimus Tallinnas XII koolinoorte laulu- ja tantsupidu „Mina jään”. 27. juuni varahommikul asus meie kooli rahvatantsurühm Lümandast Tallinna poole teele, et osaleda vabariiklikul koolinoorte tantsupeol. Samal päeval algasid esimesed tantsupeo proovid, mis kestsid reedeni. Reedel, 30. juunil oli esimene tantsupeo etendus ja laupäeval, 1. juulil teine etendus. Kahjuks jäeti ära laupäeva päeval toimuva pidanud kolmas etendus, seda halva ilma tõttu. Kõik osalenud lapsed olid kogu proovide ja etenduste ajal väga tublid, tegid usinasti kaasa ja ei virisenud, kuigi päevad olid pingelised ja väsitavalt pikad. Õhtul koolimajas jätkus veel jaksu uusi sõpru leida ja nendega toredaid mänge mängida. Ka pühapäevane laulu-ja tantsupeo rongkäik möödus meeleolukalt ja reipalt. Enne koduteele asumist andsime veel intervjuu Eesti Televisiooonile. Aitäh Teile Vanessa, Friida, Kärt, Karl Priido, Kristi, Kristina, Karl Markus, Kusti, Juhan, Markus, Kaili, Kristi, Maria, Andreas, Joosep ja tantsuõpetaja Ulvi Põld toreda ning emotsionaalse tantsupeo nädala eest!

Huvijuht Reet Laht