Ratsutajad lõpetasid välihooaja

Reinu Ratsatalu on korraldanud juba 10. korda noortele ratsutajatele karikasarja – vaheajakarikas. Koolivaheaegadel toimuvad treeningud ja võistlused. Karikavõitjad selgitatakse erinevate etappide saavutuste põhjal punktide alusel. 15. septembril toimus hooaja viimane etapp. Kõige nooremad omandasid kogemusi “proovikivi” klassis. Noorimaid osales üheksa, kus kõik startijat tublilt raja ka lõpetasid. Karikasarjas võisteldi kolmes parkuuris – 60, 80 ja 95 cm. Siin võistlesid tublilt ka meie kooli õpilased. 60 cm parkuuri 1. koha sõitis välja Gelin Desire Soeson Aroomil, 2. koha Kärt Tiitson Wiktoorial ja 3. koha Gelin Desire Soeson Wendyl. Karika arvestuses kogus kokkuvõttes enim punkte Gelin Desire Soeson, järgnesid Helena Nõmm ja kolmandana Kristi Tiitson. Osalesid ka Kärt Tiitson ja kõrgemas parkuuriklassis Kerli Malm.