Reipalt koolivaheajale!

Reedel, 21. oktoobril oli koolis projektipäev „Reipalt koolivaheajale!”. Kuna oli tegemist esimese veerandi viimase koolipäevaga, otsustasime tavatundide asemel minna õue ja teha erinevaid tegevusi. Koolimaja ümbruses oli 6 kontrollpunkti, mis tuli meeskondadel läbida ja seal lahendada erilaadseid ülesanded. Sai „kala püüda”, nuputada, GPS kunsti teha, aliast mängida, täpsust ja sportlikkust proovile panna. Päeva märksõnadeks olid meeskondlikkus, hoolivus, entusiasm, aja kasutamine. Kõik meeskonnad läbisid antud punktid edukalt, keegi maha ei jäänud ja päeva lõpuks jõudsid kõik õnnelikult koolimajja tagasi. Igal meeskond sai hea sõnaga tunnustatud kontrollpunktides silmapaistnud tegevuse eest. Auhinnaks Saaremaa Ralli rinnamärk, rõõmus meel ja värskest õhust saadud tervislik jume.

Projektipäev oli järjekordne näide eri ainete õpetajate koostööprojektist.

Aitäh kõigile tegutsejatele ja abilistele!
Huvijuht Reet Laht