Saalijalgpalli meistrivõistlused 1.-3. klassi lastele

21. jaanuaril toimusid Salme Põhikooli võimlas saalijalgpalli meistrivõistlused 1.-3. klassi õpilastele. Turniirist võttis osa 12 võistkonda, kes mängisid kahes alagrupis. Meie vastasteks olid Kahtla, Aste, Orissaare I, Kärla ja Valjala. Kahtlale ja Valjale suutsime värava lüüa (mõlemad lõi Arthur). Tasavägiselt mängisime ka Kärlaga, aga väravast jäi pisut puudu. Aste ja Orissaare puhul olid vastased meist kiiremad ja osavamad ja seda tunnistasid lapsed ka ise peale mänge. Kõige tähtsam on, et mängisime särasilmselt ja saime turniirilt esimese ning hindamatu kogemuse, sest kõigile, peale Arthuri, oli tegu esimese võistlusega oma kooli eest. Seeme on mulda asetatud ja tuleb lille kasta ja tema kasvamist oodata! Võistkonnas mängisid Arthur Raun, Andreas End, Linda Maastik, Kimberly Mere, Reiko Ratas ja Matthias Kunder.

Õpetaja Sander Viira