Sisekergejõustik Kuressaare spordihoones

7. märtsil 2015 toimusid Kuressaares võistlused D klassi (2004-2005 sünniaastaga) sisekergejõustikus. Õpilastel oli võimalus võimeid proovida  viiel alal: 50 m sprindis ja 200 m takistusjooksus, kaugus- ja kõrgushüppes ning turbo-oda viskes. Igal alal oli 10-18 osalejat, osalevaid koole oli kuus, sh Lümanda õpilased. Maakonna meistriks tuli Helina Tarkmeel kõrgushüppes, ületades ainukesena 1.10. Victoria Vihman ja Kaili Lilles 1.05 olid vastavalt 4. ja 5.-6. kohal. Teistel aladel saavutasid tüdrukud kohti 5-10-ni. Poistest tuli Rando Tarkmeel koguni kolmel korral esikolmikusse: kaugushüppes II, 50 m jooksus II ja 200 m takistusjooksus III koht. Ka Andreas Rae oli tubli, kohad erinevatel aladel 7-11. Tänud ka  lapsevanem Terje Kaskmäele transpordi, kaasaelamise ja õpilaste juhendamise eest.

Õp Urve Vakker